Dora Ev Temizleme

Dora Ev Temizleme oyunu 255 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Friv Oyunları

Dora Ev Temizleme Dora Ev Temizleme ; Dora Ev Temizleme Dora ve arkadaşları evde parti verdi.Ama ev çok kirlendi,Dora nın annesi gelmeden evi temizlemeniz gerekiyor. Yerlerdeki çöpleri kaldırın, pislikleri temizleyin, eşyaları ve oyuncakları yerlerine kaldırın ve ortalığı toplayıp düzenleyin.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Ev Temizleme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sünger Bob Denizaltı Tahterevallisi Sünger Bob Denizaltı Tahterevallisi Sünger Bob Denizaltı Tahterevallisi PLAY butonuna basarak başlayınız. Sünger bob, yıldız arkadaşınında yardımıyla fare(mause) ile tıklayarak tahterevallinin üzerine atlatıyoruz. Atlarken denge kurmamız ve hamburgeleri toplamalıyız. Denizde sadece yararlı yiyecekler yok.deniz kestanelerine dikkat edin.

Sevgililer Günü Provası Sevgililer Günü Provası Güzeller güzeli Barbie, yaklaşan sevgililer günü nedeniyle keyifli bir telaşa kapılmış durumda. O gün için ne giyeceğine, nasıl bir saç modeli yaptıracağına hala karar verebilmiş değil. İsterseniz ona yardım ederek biraz olsun işini kolaylaştırabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Otopark Görevlisi Otopark Görevlisi Otopark Görevlisi Müşterilerin istedikleri yere park ediyor ve istedikleri zaman da geri getiriyor. Tabii hem çok hızlı, hem de dikkatli olması gerek. Yön tuşlarını kullanarak ona yardım edin. SPACE tuşuyla arabaya binip ineceksiniz.

itfaiyeci ile Alevleri Söndür itfaiyeci ile Alevleri Söndür NEW GAME yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz. Oyun ile ilgili açıklamaları geçmek için OK yazısına tıklıyoruz. Oyunumuzda size 5 tane su damlası verilecek. Bu su damlalarını mause ile iyi hedef alarak alevleri söndürmeye çalışacaksınız.Su damlalarınız bittiğinde oyunda biter. O yüzden su damlalarını atarken çok dikkatli olmalısınız. Bölümlerdeki alevleri söndürünce diğer levellerede geçebileceksiniz.

Evde Tek Başına Evde Tek Başına Evde tek başına filminden esinlenilerek yapılmış güzel bir oyun. Oyun içinde minik afacan ev içinde çeşitli maceralar atlatacak.

Doranın Sebze Çiftliği Doranın Sebze Çiftliği Doranın Sebze Çiftliği Oyunumuzda, bize verilmiş olan 6 farklı sebze yetiştireceğimiz sihirli ve çok verimli toprağı bulunan saksıda en verimli sebzeleri yetiştireceğiz. Çiftliğimizin katoloğundan seçeceğimiz yetiştirmek istediğimiz sebzenin tohunumu seçerek saksıya ektikten sonra gerektiği zaman su vermek ve diğer bakımlarını yaparak en güzel sebzeleri yetiştireceğiz.

Doranın Okuma Kitabı Doranın Okuma Kitabı Bugs Bunny boyama sayfaları

Dora ve Çiftlik Hayatı Dora ve Çiftlik Hayatı Dora ve Çiftlik Hayatı Dora bu sefer çiftlik hayatına merak salıyor ve maceralarında bizim yardımımıza ihtiyaç duyuyor. Doraya çiftlikte yapacağı ekim, toplama, hayvanların bakımı ve verimleri gibi çeşitli konuda yardımcı olup çiftliğini geliştirmesi için yardım edeceksiniz.

Dora Hayvan Bakımı Dora Hayvan Bakımı Dora Hayvan Bakımı Hayvan bakımı konusunda yardımınızı istiyor. Kedi, köpek ve hamster bakımı yapması gerek. Bir hayvan seçin ve bakımını yapmaya başlayın.

Dora Ev Temizleme Dora Ev Temizleme Dora Ev Temizleme Dora ve arkadaşları evde parti verdi.Ama ev çok kirlendi,Dora nın annesi gelmeden evi temizlemeniz gerekiyor. Yerlerdeki çöpleri kaldırın, pislikleri temizleyin, eşyaları ve oyuncakları yerlerine kaldırın ve ortalığı toplayıp düzenleyin.